PANA LOUNGE

MÜŞTERİ
Raci Şaşmaz
ALAN
340 m²
YIL
2009
DURUM
Completed
LOKASYON
Nişantaşı, Istanbul
KATEGORİ
Cafe

PANA FILM

Istanbul Nişantaşı Onda Sofa Otel’in yanında yer alan Pana Film binasındaki alanın tüm konsept, tasarım projelendirmesi ve uygulamasının altında Türker Doğancıl ve ekibinin imzası bulunmaktadır.Sn. Raci Şaşmaz ile birlikte yürütmekten keyif alarak ortaya çıkarttığımız, modern, yalın, şık, biraz da aktif hareketli bir mekan… Siyah-beyaz ve grinin uyumunun yanında ahşabın sıcaklığının yer bulduğu bir mekan…

Pana Film’in çekimlerini yansıtan fotoğraflar, çekim ve setlerde kullanılan aydınlatma ve yan aksesuarların kullanılması bir plato havasına bürünen Pana Lounge’ta ayrıca Sn. Raci Şaşmaz’a ait eski kamera koleksiyonun sergilenmesi mekanın tadını keyifli ve ilgi çekici bir noktaya getirdi.

Mekansal tasarımını gerçekleştirmemizin yanında, mekanın yan unsurlarında da özel taşırım ve uygulamaları sıkça görebilirsiniz. Duvardaki ayna masa ve sehpalar, kapılar ve daha pek çok ünite Pana lounge için özel tasarlandı, keyifle heyecanla…

Özellikle zeminde uyguladığımız farklı mermer döşeme yorumumuz ilave cephedeki ayna, mekanın dinamikliğini vurgulamaktadır.
Wood Cafe, Wood Bowling, Pana İnşaat satış ofisi ile birlikte başka bir çok projede beraber olduğumuz Sn. Raci Şaşmaz ile çalıştığımız ilk proje olması Pana Lounge’ın bir diğer özelliği….

GALERİ