PAPILLON HALL

MÜŞTERİ
Constantin Bergev
ALAN
6500 m²
YIL
2013
DURUM
Completed
LOKASYON
Gelendzhik, RUSSIA
KATEGORİ
Architecture

PAPILLON HALL

Yine farklı sıra dışı ve konsept tasarım ve projelendirmesinde bugüne kadarki en çok emek verdiğimiz özel bir proje…Rusya’da Krasnodar bölgesinde yer alan Popillon Hall tarihi devasa eski bir binanın restore edilmesi ve ek bina yapılmasıyla ortaya çıkmış alana oluşturduğumuz bir projedir.Kapalı alanların 6000 m² civarında olan açık alan ve tasarım sorumluluğumuzdaki alanların 2000 m² civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Kelebek temasını işlediğimiz projenin tüm konsept projesi ve uygulama projesi Türker Doğancıl ve ekibi tarafından çizilmiştir.

Büyük bir balo salonu, lounge ve fuaye alanları, cabare salonları, bale ve piyano odaları, bekleme alanları, restaurant alanları, ofis, depo ve wc alanları açık alanlarda bar ve cafe alanlarını bünyesinde bulunduran Papillon Hall klasik çizgide şık ve davetkar yapısı denenmemişlerin denendiği çok özel bir proje olarak referanslarımız arasında yer almaktadır.

Rus kültürünün değerlerine göre şekillenen Popillon Hall detaylarındaki ekstra yoğunluğu en ufak alanda bile bu projeye özel yorum ve tasarımlarının yapıldığını söyleyebiliriz.

Yaptığımız işe gösterdiğimiz saygı özen ve sevginin her bölümünde rahatlıkla görebileceğiniz bir projedir Papillon Hall…
Daha önce bu denli detaylı bir proje çizmememize rağmen özenle sabırla sevgiyle çıkarttığımız Papillon Hall; bu çaptaki ve yoğunluktaki projeler için ileriye daha cesur ve güvenle bakmamıza vesile olmaktadır.

GALERİ

MİMARİ ÇİZİM