SIMPEX HEINZEL & SALES

MÜŞTERİ
Serhat Soysal
ALAN
680 m²
YIL
2014
DURUM
Completed
LOKASYON
Kavacık, Istanbul
KATEGORİ
Office

SIMPEX HEINZEL & SALES

İstanbul Kavacık’ta yer alan Simpeks Heinzel & Sales gerek proje detayları ve içeriği gerekse sahibi olan Serhat Soysal ile keyif veren çalışmadan dolayı bizim için her zaman özel bir çalışma olarak referanslarımızda yer alacaktır…3 katlı bir yönetim ofisi olan Simpeks Heinzel & Sales günümüzün modern çizgilerini yansıtan tarzımızı ve çizgimizi net olarak koyma şansını yakaladığımız, şık, sıcak, keyif veren, fonksiyonel bir çizgide kalmayı becerebilen bir tasarım ve uygulama projesidir. Hemen hemen her alanında bu mekan için tasarladığımız aydınlatma üniteleri ve mobilyalar gibi ürünlerle karşılaşabileceğiniz, yumuşak ve sıcak tonların hakim olduğu, giriş bölümü, ofis alanları, mutfak, wc, arşiv odası, özel dinlenme alanları, çatı katı, genel müdür ve toplantı odası alanlarından oluşan bir yönetim ofisi….

Serhat Soysal’ın değerli zevk ve fikirleriyle birlikte yürüdüğümüz ve bundan çok keyif aldığımız uyumlu bir çalışmanın sonucu özel bir proje. Kendisiyle daha sonrasında @obur, ve Çubuklu Vadisi’nde yer alan yaşam alanı villa projesinde de beraber çalıştık.

Bazen bir proje yaparsanız ve sonrasında başka bir proje… Bazen de bir proje çalışmasının ötesinde çok değerli insanlarla tanışma şansını yakalarsanız . Yaptığımız işin bizim için en değerli tarafıda bu zaten…

GALERİ