WOOD BOWLING

MÜŞTERİ
Raci Şaşmaz
ALAN
800 m²
YIL
2011
DURUM
Completed
LOKASYON
Ataşehir, Istanbul
KATEGORİ
Cafe&Restaurant - Club

WOOD BOWLING

Farklı disiplin ve konularla ilgili projelerde kendimiz göstermeyi her zaman daha çok sevdik ve tercih ettik. Çünkü her zaman içinde tasarım olan her konuda yapabileceğimiz bir şeyler olduğuna inandık. Wood Bowling’ te bu anlamda örnek verebileceğimiz çok zevkle ve keyifle ortaya çıkardığımız bir proje.Ataşehir Kent Plus’ta yeralan Wood’un bünyesinde yer alan Wood Cafe ve Wood Bowling’in tüm konsept proje ve uygulaması Türker Doğancıl ve ekibine aittir.
Wood Bowling’i ortaya çıkarırken keyifli, eğlenceli, renkli, farklı ve yine denenmemişleri denemeye çalıştığımız bir proje.
Pana Group ve Sn. Raci Şaşmaz ile birlikte uyumlu bir çalışmanın eseri olan Wood Bowling’te yine bu alan için özel tasarlanmış tavan aydınlatmaları ve oturma alanları göze çarpıyor.
Neon renklerini ön planda tuttuğumuz her yaştan insanın ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz bir mekan Wood Bowling..Üst katında uyguladığımız Wood Cafe & Restaurant bölümüyle birlikte bölgenin tanınan ve tercih edilen mekanların arasına başarıyla girdiğini söyleyebiliriz. Ne mutlu bize…

GALERİ

BASIN