MANOLYA RESIDENCE

MÜŞTERİ
Hisar İnşaat
ALAN
6200 m²
YIL
2015
DURUM
Continuing
LOKASYON
Şişli, Istanbul
KATEGORİ
Residence - Villa

MANOLYA RESIDENCE

Istanbul Şişli de yeralan Manolya Residence, konsepti tamamen bize ait olan keyifle ve heyecan ile ortaya çıkarttığımız mimari bir proje.
Son zamanlarda çevremizdeki kentsel dönüşüm projelerine göz attığımızda birbirinin kopyası olan sıradan projeleri gördüğümüzde; bizim de bu kulvarda yer almamız gerekliliğini ispatladığımızı düşündüğümüz bir çalışma…
Istanbul gibi nadide bir şehrin daha nitelikli yapılara sahip olması gerektiğini hep düşündük ve bizde üzerimize düşeni yapmaya çalıştık.
Hisar inşaat ile birlikte çalıştığımız bu projenin tüm dış cephe tasarımları, ortak alanları, örnek daire çözümleri ve tüm mimari detay projeleri tarafımızca hazırlandı ve proje olarak ortaya çıktı.
Hisar inşaat, daire sahiplerinin zevk ve istekleri baz alınarak malzeme, renk ve biçim belirlemelerini yapısal doku içerisinde bütünleştirdiğimiz Manolya Residence çok yakında uygulamaya başlanacak.
Uygulama ve inşaat ve ince yapı iş sürecini hisar inşaat ile birlikte götüreceğimiz Manolya Residence;
günümüz modern mimari yansımalarını bünyesinde barındıran her türlü detayı düşünülmüş ve çözülmüş konfor ve estetik değerleri üzerinde çok yoğun çalıştığımız bir proje.
Farkımızı, çizgimizi, tüm heyecan ve sevgimiz yansıttığımıza inandığımız Manolya Residence’yi bitmiş halinide burda sizlerle paylaşmak dileğiyle….

GALERİ

MİMARİ ÇİZİM